שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

אסטרולוגית בטלפון – איך תפיקו את המרב

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

איך תפיקו את המרב משיחה עם אסטרולוגית בטלפון?
רגע לפני שאתם מדברים עם האסטרולוגית שלכם בטלפון, כדאי שתעצרו ותתכוננו לשיחה. אספנו עבורכם כמה טיפים ממתייעצים מקצועיים – כאלה שכבר עברו ייעוץ או שניים לאורך הדרך. הנה הדברים שהם ממליצים עליהם כדי להפיק את המרב מהשיחה הטלפונית עם האסטרולוגית.

שיחה עם אסטרולוגית בטלפון – הכינו שאלות מראש
גם אם אתם חושבים שתזכרו את כל מה שאתם רוצים לשאול, גם אם יש לכם "רק שאלה אחת" וגם אם אתם מוכנים לזרום לאן שהשיחה תוביל – מומלץ מאוד להכין מראש רשימה כתובה של שאלות שתעמוד לנגד עיניכם. קחו לכם כמה דקות לפני השיחה, חשבו על הנושאים המרכזיים שתרצו לעסוק בהם ועל השאלות הקטנות יותר שיכולות לנבוע מכל אחד מהם. כתבו לעצמכם את כולן באופן מסודר שיעמוד לנגד עיניכם בזמן השיחה. גם אם לא תגיעו לכל השאלות האלה, תוכלו להרגיש שאתם מכוונים את השיחה כפי שאתם מבקשים ושאתם מפיקים ממנה את הדרוש לכם ואינכם מתפזרים במהלכה.

אל תוותרו על מה שחשוב לכם
אז נכון שגם אם הכנתם שאלות מראש, שיחת ייעוץ זורמת לאן שהיא זורמת ולא תמיד אפשר להספיק בה הכול. לפעמים מתמקדים בנושא אחד ובעצם עוסקים רק בו לאורך כל השיחה, ואת יתר הנושאים צריך להשאיר לשיחה נוספת. עם זאת, גם אם זאת הסיטואציה המתרחשת, מומלץ מאוד לחזור לרשימה שלכם ולראות אם יש בכל זאת עוד משהו שאפשר לשאול מתוכה לקראת סוף השיחה; יותר מכך – גם אם אין משהו נוסף שאפשר לשאול, ודאו עם עצמכם שלא נשארתם בהרגשה של "שאלה פתוחה". כלומר, חשוב שתגידו לאסטרולוגית אם לא הבנתם עד הסוף דבר מסוים שנאמר בשיחה, אם נותרו לכם "קצוות פתוחים" או שאלות משנה שהתעוררו בעקבות המידע שקיבלתם במהלך השיחה הטלפונית איתה. שאלו את כל השאלות שיש לכם, כך שלא תצאו בהרגשה ש"עשיתם חצי עבודה".

שיחה עם אסטרולוגית בטלפון? הקליטו את השיחה
טיפ נוסף שנכון לכל סוגי הייעוץ הוא להקליט את השיחה במהלכה. כמובן, יש לבקש רשות מהאסטרולוגית, אך כולן מסכימות לכך, שכן המידע בעצם שייך לכם. יש כיום מכשירי הקלטה כמעט בכל טלפון נייד או אפשרות להוריד אפליקציה פשוטה לתפעול המתאימה לאלו שאין בהם מכשיר הקלטה מובנה. באופן הזה תעשו לעצמכם שירות נאמן, שכן תהיה לכם האפשרות לשוב ולהאזין לשיחה לאחר מכן.

בזמן שיחת ייעוץ העוסקת בנושאים רגישים מבחינתנו, לא תמיד אנחנו זוכרים הכול ושמים לב לכל הפרטים. בשיחות כאלה אנחנו נמצאים במצב של "ספיגה" על פי רוב. לכן, הקלטת השיחה והאזנה חוזרת להקלטה לאחר מכן (לעתים כמה וכמה פעמים) – מאפשרות לשמוע את הדברים שוב ממצב הוויה אחר, בזמן אחר, ופעמים רבות לגלות בה דברים שכלל לא זכרתם שנאמרו לכם או שלא הבנתם אותם עד הסוף כאשר נאמרו לכם בזמן השיחה.
כעת, כשכל הטיפים הדרושים לפניכם, אתם מוכנים להתקשר ולנהל שיחת ייעוץ עם אסטרולוגית בטלפון, באופן שתפיקו ממנו את המרב באמת. תיהנו!


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה