שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

אסטרולוגיה סינית

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

אסטרולוגיה סינית: מה אומרת עליכם שנת הלידה שלכם?
בשונה מהאסטרולוגיה המערבית, גלגל המזלות הסיני מסומן על ידי שנים עשר בעלי חיים – לכל שנה בעל חיים משלה ולכל בעל חיים אפיונים משלו. אז באיזו שנה נולדתם?
האסטרולוגיה המערבית, המוכרת לכולנו, בנויה בבסיסה על שנים עשר מזלות על פי מיקום השמש – אחד לכל חודש, והיא נחשבת תורה לחיזוי. לעומת זאת, האסטרולוגיה הסינית, שהתפתחה שנים רבות קודם לזו המערבית, בנויה על פי שילוב בין מחזורי הירח למחזורי השמש, ובבסיס הסמלים שלה נמצאים שנים עשר בעלי חיים – אחד לכל שנה.

התפתחות אישית במקום חיזוי
עוד בשונה מהאסטרולוגיה המערבית, האסטרולוגיה הסינית מטרתה איננה חיזוי או ניבוי על פי כוכבי השמים והיחסים ביניהם, אלא היא נועדה בעיקר לזיהוי מסלול החיים והפוטנציאל הטמון באדם מסוים, לצורך סיוע בהתפתחותו האישית ולמתן כיוונים נכונים ומותאמים לו לחייו – פיזית, אנרגטית, מנטלית, מקצועית, רגשית וזוגית. ככזו, היא חלק מהראייה הסינית ההוליסטית, לפיה האדם הוא חלק בלתי נפרד מהטבע.
בדומה לחלוקה ליסודות הטבע – אוויר, מים, אדמה ואש – הנהוגה באסטרולוגיה המערבית, גם באסטרולוגיה הסינית מחלקים את המזלות ליסודות, אלא שבמסגרת זו מתייחסים לחמשת האלמנטים – כפי שמוגדרים על ידי הרפואה הסינית – אש, עץ, מתכת, מים ואדמה.

אסטרולוגיה סינית
שנים עשר בעלי החיים
על פי האסטרולוגיה הסינית השנה מתחילה בפברואר, ושנים עשר בעלי החיים מתחלפים ביניהם בכל שנה, במחזוריות קבועה. החיות הקבועות בגלגל המזלות הסיני הן עכברוש, שור, נמר, ארנבת, דרקון, נחש, סוס, כבשה, קוף, תרנגול, כלב וחזיר – והן מופיעות על פי הסדר הקבוע הזה, אחת לכל שתים עשרה שנים.
לפיכך, אדם הנולד בשנה מסוימת משתייך למזל המסוים של אותה שנה, ותכונותיו הבסיסיות יוגדרו על פי תכונות המזל. לדוגמה, אלה המשתייכים לשנת הסוס מוגדרים כאנשים השואפים לחופש וזקוקים לו, מהירי מחשבה, זריזים וגמישים, אינדיווידואליסטים ועוד. כמו כן, באסטרולוגיה הסינית מייחסים לכל מזל את המזלות המתאימים לו ואת המזלות שאינם מתאימים לו – מבחינה זוגית, עסקית, חברית וכדומה.

איזו חיה אתם?
כיום, ניתן לאתר בקלות יחסית את החיה המיוחסת לכל אחת מהשנים שהיו עד כה, החל מתחילת הספירה הנוצרית; ברשת קיימות רשימות מסודרות שבהן מפורטות השנים המשויכות לכל חיה, ונוסף על כך אפשר להשתמש במחשבונים מסוימים שבהם מזינים את תאריך הלידה ומקבלים את שנת הלידה הסינית ואת הפרשנות המפורטת למאפייני אותה שנה והחיה המשויכת אליה.

אסטרולוגיה סינית ככלי הוליסטי
מידע מעניין נוסף הוא כי האסטרולוגיה הסינית משמשת כלי הן ברפואה הסינית והן בתורת הפאנג שואי. ברפואה הסינית משתמשים בה כדי לאתר מוקדי חולשה או אתגרים לאורך מסלול חייו של האדם ולהתאים לתקופות הללו את הרפואה המונעת הנדרשת בהן; בפאנג שואי נעזרים בה כדי לעצב ולארגן את סביבת המחיה המותאמת לאדם, על פי המפה שלו ובהתאם לתקופת החיים שבה הוא נמצא.


דירוג

תגובה אחת בדף “אסטרולוגיה סינית

  1. יעל ב. הגיב:

    נשמע מגניב… למרות שנשמע גם לא כל כך רציני… באמת יש דבר כזה עם החיות וכל זה? ואיך זה עובד, לכל אלה שנולדו בשנה מסוימת יש אותם תכונות? מישהו יודע איפה מוצאים עוד ידע טוב על אסטרולוגיה סינית או מכיר אסטרולוגים שעובדים לפי השיטה הזאת?

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה