שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

אסטרולוגיה יומית לפי תאריך לידה

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

כוכבים אישיים – אסטרולוגיה יומית לפי תאריך לידה
אם צפוי לכם אירוע חשוב ביום מסוים, אל תסמכו רק על המזל ועל התכנון הריאלי שלכם – כדאי שתבדקו אם זה אכן מתאים, באמצעות אסטרולוגיה יומית לפי תאריך לידה.

בכל יום מתפרסמת התחזית האסטרולוגית היומית לכל אחד ואחד מן המזלות, והיא מספרת לנו באופן כללי מה איזה מין יום צפוי לנו. עם זאת, לעתים עומדים בפנינו ימים חשובים יותר ביחס לאחרים, שכן אנחנו מתכננים לעשות בהם דברים משמעותיים בעבורנו – לקיים פגישה עסקית חשובה, לעבור ניתוח, לנסוע לחו"ל למטרה חשובה, להתחתן וכן הלאה.

כאשר מתוכנן לנו יום כזה בלוח השנה האישי שלנו, כדאי שנדע באופן מדויק יותר מה צפוי לנו בו ואם הוא יתמוך בדבר החשוב שאנחנו מבקשים לעשות. בדיוק לצורך כך קיימת אסטרולוגיה יומית לפי תאריך לידה.

בתיאום עם היקום
אסטרולוגיה יומית לפי תאריך לידה היא תחזית שנערכת לנו על ידי אסטרולוג מומחה, ובאמצעותה אנחנו מקבלים התייחסות ספציפית ביותר ליום הצפוי לנו באופן אישי. לשם כך משתמש האסטרולוג בתאריך הלידה שלנו, במקום הלידה ובשעת הלידה המדויקת, ועל פיהם הוא יוצר את המפה האסטרולוגית שלנו לאותו יום.

אסטרולוגיה יומית לפי תאריך לידה
קריאה אישית
מתוך הקריאה במפה האישית היומית, המשקפת את הכוכבים השולטים במפה שלנו ואת יחסי הכוחות וההשפעות ביניהם באותו יום מסוים, אנחנו יכולים לקבל התייחסות למידע הרלוונטי לנו. זאת אומרת, לא רק שנוכל לדעת איזה מין יום צפוי לנו באופן אישי, אלא נוכל לקבל התייחסות מדויקת לאירוע הצפוי לנו. כך, אם מתוכנן לנו ניתוח או הליך בריאותי אחר באותו יום, נוכל להבין מה קורה בשמים מבחינת ההשפעות על הבריאות שלנו באותו יום ואם אכן כדאי ומומלץ להיכנס להליך רפואי בזמן הזה. אם מדובר בפגישה עסקית קריטית או בחתימה על חוזה, נוכל לדעת מה ההשפעות הצפויות לנו בתחומים אלה באותו יום. באותו אופן גם לגבי חתונה, פגישה אישית, שיחה חשובה וכן הלאה.

אסטרולוגיה יומית לפי תאריך לידה – אפשרות נוספת
אפשרות נוספת שקיימת כיום היא להשתמש באחד מן המחשבונים הקיימים באתרים מסוימים ברשת, ובאמצעותם לקבל את התחזית היומית האישית שלנו. בשימוש באפשרות הזו, מזינים את תאריך הלידה האישי במחשבון, ומקבלים תחזית ממוחשבת המותאמת אליו. מובן מאליו שבמקרה כזה התחזית תהיה מדויקת הרבה פחות ולא נוכל לקבל בה התייחסות ספציפית לאירועים החשובים המתוכננים לנו לאותו יום, אלא רק להסיק בעצמנו מסקנות, מתוך התחזית הכתובה שנקבל.

מכל זה נובע שהאפשרות לקבל כיום תחזית אסטרולוגית יומית לפי תאריך לידה – תחזית אישית לחלוטין – היא אפשרות פשוטה ובת השגה; לכן, לפני אירועים חשובים המתוכננים לנו וידועים מראש, מומלץ מאוד לא לסמוך רק על המזל ולקוות ש"הכול יהיה בסדר", אלא כדאי להקדיש את הזמן, ליצור קשר עם מומחה לאסטרולוגיה ולקבל מפה אישית מדויקת לנו לתאריך ולאירוע.


דירוג

2 thoughts on “אסטרולוגיה יומית לפי תאריך לידה

  1. רותי רון הגיב:

    אני מאוד מאמינה באסטרולוגיה, ואני יכולה לספר שאחרי שחטפתי כמה מכות קשות בהחלטות עסקיות, התחלתי להיעזר באופן קבוע באסטרולוגית שמלווה אותי כבר כמה שנים טובות. עכשיו, בכל פעם שאני צריכה להחליט החלטה חשובה (לאו דווקא עסקית, אבל בעיקר בהקשרים עסקיים), אני קודם כל מתייעצת איתה ובודקת אם בכלל כדאי לי ללכת על זה באותו זמן. עד כה היא עזרה לי המון ואני יודעת בוודאות שבכמה השקעות שלא עשיתי בזמן מסוים ניצלתי בזכות הייעוץ שלה…

  2. nמהmmct הגיב:

    10.04
    .1940יליד מה יהיה גורלי בעולם הזה מזל טלה

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט