שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

אסטרולוגיה זוגית

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מתאים או לא מתאים? היכרות עם אסטרולוגיה זוגית
מאזניים ודגים? שור ותאומים? אולי עקרב ואריה? מה אומרים באסטרולוגיה הזוגית על התאמה בין המזלות ומהם העקרונות המנחים בתחום הזה?
כפי שניתן להתייחס באמצעות תורת האסטרולוגיה לכל היבט כמעט בחייו של אדם, כך אפשר להתייחס גם להיבט הזוגיות שבחייו. במאמר הזה נתייחס לרעיון יסודי שעומד בבסיס האסטרולוגיה הזוגית.
אחד מהעקרונות הבסיסיים בתורת האסטרולוגיה הוא החלוקה למזלות; גלגל המזלות מחולק לשנים עשר מזלות, וכל ארבעה מתוכם מהווים קבוצה המשתייכת לאחד מארבעת היסודות – אדמה, מים, אש ואוויר. בהתאם לכך, כל קבוצה היא בעלת תכונות משותפות המיוחסות לאותו יסוד, ולכל מזל בתוך הקבוצה המסוימת יש ניואנסים המאפיינים אותו באופן מיוחד.

העיקרון הבסיסי
כאשר מתייחסים לאסטרולוגיה זוגית, אחד הדברים המרכזיים שנהוג להתייחס אליהם הוא מזלות משלימים – זאת אומרת, מזלות המשתייכים לקבוצות של יסודות משלימים. לדוגמה, זוגיות בין בן מזל אש לבת מזל אוויר (או להיפך) וזוגיות בין בן מזל אדמה לבת מזל מים (או להיפך). כלומר, להתאמה בסיסית בודקים בדרך כלל את מזל השמש של כל אחד מבני הזוג, ואם מדובר במזלות מיסודות משלימים, בדרך כלל נקודת הפתיחה נחשבת למומלצת.
התייחסות כזו תוכלו למצוא במרבית האתרים שבהם ניתן לבצע בדיקה שטחית של התאמה אסטרולוגית זוגית, וניתן לעשותה באמצעות מחשבונים שונים המיועדים לכך או פשוט באמצעות קריאה על אודות המזל שלכם ושל בן הזוג הנוכחי או המיועד שלכם.

אסטרולוגיה זוגית
קצת יותר לעומק
נציין עוד, כי בתוך החלוקה הראשונית של יסודות משלימים (אש-אוויר, מים-אדמה כאמור), קיימת חלוקה ספציפית יותר, שעל פיה נהוג לראות את המזל ההופכי למזל מסוים כמתאים לו ביותר. כך לדוגמה, שור ועקרב נחשבים לזיווג מוצלח, שכן הם הופכיים זה לזה בגלגל המזלות, טלה ומאזניים גם כן, בתולה ודגים וכן הלאה. כל מזל אל מול המזל ההופכי לו, שבאופן טבעי גם משתייך ליסוד המשלים אליו.

אסטרולוגיה זוגית – עולם שלם ומורכב
עם זאת, חשוב מאוד להדגיש, וזאת יאמר לכם כל מי שמבין באסטרולוגיה, אסטרולוגיה זוגית היא תחום מורכב ביותר והיא בנויה על הרבה הרבה מעבר להתאמה הבסיסית הסכמטית בין המזלות, כפי שפורטה לעיל. היא מורכבת גם ממיקום מזלות האופק, מהמיקום של ונוס במפה של כל אחד מבני הזוג ומהמיקום של מרס במפה של כל אחד מהם, ממיקומי הבתים הרלוונטיים ועוד ועוד. כלומר, המפה האישית המפורטת של כל אחד מבני הזוג, והשילוב בין המפות שלהם – הם אלה שלפיהם אפשר באמת להבין האם יש התאמה או איזה סוג של התאמה קיים בין השניים.

לסיכום
אמנם אפשר למצוא קווים מנחים בולטים להתאמה המסורתית בין המזלות, ובהחלט אפשר להסתמך עליהם, אך חשוב לזכור שמזל השמש בלבד איננו המפה השלמה – הוא אינו משקף את האדם במלואו אלא רק רובד מאוד מסוים שלו, ולכן גם לא ישקף במלואו את הפוטנציאל להתאמה זוגית.


דירוג

תגובה אחת בדף “אסטרולוגיה זוגית

  1. לינור הגיב:

    יוו, זה מה זה נכון! אצלי כל הבני זוג שלי היו מזל אש, האמת שכמעט כולם היו טלה ואני מזל מאזניים, שזה אוויר. זה ממש מסתדר לפי מה שכתוב פה על היסודות ועכשיו אני מבינה את זה… לא ידעתי שיש חלוקה כזאת עד עכשיו… אין, ככל שאני יותר מכירה אסטרולוגיה אני יותר ויותר משתכנעת שיש בזה הרבה מן האמת. זה נראה לי ממש מדע, לא?

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט