שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

אסטרולוגיה אונליין

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

אסטרולוגיה אונליין – כאן ועכשיו בלחיצת כפתור
אם בעבר היינו צריכים לקבוע זמן רב מראש פגישה אצל האסטרולוג המועדף עלינו, לכתת רגלינו, להגיע אליו ולשבת איתו ולשלם במיטב כספנו, כיום אסטרולוגיה אונליין יכולה להחליף את כל זה.
אסטרולוגיה הפכה לחלק אינטגרלי מחייהם של אנשים רבים בעשורים האחרונים. מה שבעבר נחשב לתחום אזוטרי שהיה מוכר רק למעטים, זרם למרכז ה"מיינסטרים" עם התקדמותו של העידן החדש. אנשים רבים כיום מבקשים תשובות שאינן שכליות בלבד, נעזרים בתחומי מיסטיקה רבים וברפואה משלימה, ומוכנים להיעזר גם במה שאינו מובן להם עד הסוף בהכרח.
בעבר, מי שביקש להתייעץ עם אסטרולוג נדרש לכתת את רגליו למקום המפגש עמו ולהמתין זמן לא קצר עד אשר האסטרולוג יכין את המפות הדרושות לו ויפענח אותן. כיום, עם התקדמות הטכנולוגיה, קיימות תוכנות המיועדות להכנת מפות אסטרולוגיות מסוגים שונים ולפענוחן – כך שהתהליך כולו קצר הרבה יותר וזמין הרבה יותר.
באופן טבעי, לאור הטכנולוגיות המאפשרות זאת ולאור הביקוש הגדל למידע אסטרולוגי, קיימת בעבורנו כיום האפשרות לאסטרולוגיה אונליין – בצורות רבות ושונות.

מחשבונים אסטרולוגיים
אפשרות ראשונה ופשוטה היא שימוש במחשבונים אסטרולוגיים מסוגים שונים, המצויים באתרים שונים. חלק מן המחשבונים מתייחסים לאסטרולוגיה לפי תאריך לידה אישי, חלקם מתייחסים להתאמה זוגית אסטרולוגית, ובחלקם אף ניתן לקבל פירוט של ההתאמה הזוגית או פירוט נוסף של האסטרולוגיה האישית – כגון אסטרולוגיה לפי תאריך לידה לאותו יום, ולא רק ליום הלידה.

אסטרולוגיה אונליין
מפות
כחלק מהאינטראקטיביות הגדלה והולכת בחיינו, ניתן כיום להפיק מפות באופן אישי – ללא צורך בידע מוקדם, באמצעות שימוש בתוכנות ייעודיות המותקנות ביותר ויותר אתרים אונליין כיום. באופציה הזו יש להזין את תאריך הלידה המלא, את מקום הלידה ואת שעת הלידה המדויקת (אם ידועה, אפשר גם ללא שעה ידועה), ומקבלים שרטוט של המפה האסטרולוגית האישית. באותו אופן, קיימים אתרים שבהם ניתן לקבל מפה זוגית – בהזנת הפרטים של שני בני הזוג. בחלק מן האתרים נלווה לשרטוט גם פירוט של מיקומי הכוכבים במפה, ובחלקם אף מקבלים פרשנות – בסיסית, על פי רוב – למיקום כל אחד מן הכוכבים כפי שהופיע במפה האישית.

פרשנות של מפות בטלפון או במייל
מי שאינו מסתפק בכך יוכל לקבל פירוש מפורט של המפה האישית או הזוגית שלו, במייל או בטלפון, מאסטרולוגים מומחים הפועלים אונליין ומקושרים לאותו אתר. באופציה הזו עליכם לשלוח בקשה לקבל פרשנות למפה, לבחור אם אתם מבקשים פרשנות טלפונית או פרשנות כתובה, ותקבלו אותה במלואה בתוך פרק זמן קצר. באופן מתבקש, בדרך כלל תידרשו לשלם סכום מסוים בעבור השירות הזה.

אסטרולוגיה אונליין – שירות טלפוני
אפשרות נוספת ונפוצה כיום היא האפשרות לקבל שירות אסטרולוגי אונליין, בכל שעה של היום או של הלילה. במסגרת זו תוכלו להתקשר לאחד מן המומחים האסטרולוגיים המציעים את שירותיהם באתרים השונים ברחבי הרשת, ולהתייעץ עמו באשר לשאלה ספציפית שאתם זקוקים לתשובה עליה באותו זמן. שירות זה ניתן בתשלום כמובן והוא מתאים במיוחד לכל מי שזקוק לתמיכה או להכוונה מיידיים.


דירוג

תגובה אחת בדף “אסטרולוגיה אונליין

  1. רמי בן חיים הגיב:

    אני רוצה להגיד שלדעתי ומניסיוני אסטרולוגים און ליין זאת אופציה ממש טובה ואני באופן אישי נעזרתי כמה פעמים באסטרולוגים און ליין ובייעוץ שלהם. אבל אני רוצה גם להגיד שצריך לדעת שלא כולם מלאכים… נגיד ככה… וצריך להיזהר ולבחור טוב ולראות על מי יש המלצות ואם יש מישהו ששמעתם עליו באופן אישי דברים טובים זה הכי בטוח ללכת אליו.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה