שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

אמילי המתקשרת

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
אמילי המתקשרת
אמילי המתקשרת
זמין/ה לשיחה

אמלי היא מתקשרת, נומרולוגית ופותחת בקלפים. את דרכה המקצועית החלה בכלל בעולם התקשורת והטלוויזיה, ובשלב מסוים החליטה שהיא נוסעת לארצות הברית, שם למדה את תחום התיירות. כאשר שבה לארץ עסקה בתחום זה במשך זמן מה. השינוי המשמעותי בחייה של אמלי חל כאשר חוותה משבר אישי, שממנו צמחה ולאחריו התוודעה לתחום הרוחניות והמיסטיקה, באמצעות מיסטיקנית שפגשה. אמלי עוסקת בתחום זה כעשרים וחמש שנים כיום, ובמהלך השנים הופיעה במגוון רחב מאוד של תכניות רדיו וטלוויזיה וכן בכתבות במגזינים ובעיתונים שונים בארץ ובחו"ל.

תחומי העיסוק של אמלי מתקשרת, נומרולוגית ופותחת בקלפים
תחילת עיסוקה של אמלי בתחום המיסטיקה היתה בהתמחות בנומרולוגיה, תחום שבו היא נחשבת למוכרת ולמובילה עד היום, לאחר שאף הכשירה אלפי תלמידים בקורסי נומרולוגיה שלימדה. במהלך השנים התווספו גם התקשור, הפתיחה בקלפי טארוט, הדמיון המודרך והביו-אנרגיה (ביואורגונומי), וכיום היא משלבת בין כולם בעבודתה עם לקוחותיה. כמו כן היא עוסקת בפתיחת מזל ובטיהור אנרגטי לאנשים ולמרחבים.

בעבודתה מסייעת אמלי לאנשים מכל קצות האוכלוסייה, בכל תחומי החיים; בין היתר, היא תוכל להשיב לכם על שאלות ולחזות את העתיד להתרחש בעולמכם בתחומי הזוגיות, הפרנסה, הבריאות, הכוונה עסקית ותעסוקתית ועוד.

ייחודה של אמלי מתקשרת, נומרולוגית ופותחת בקלפים
כאשר מגיע אליה לקוח, אמלי מתחילה בעבודה באמצעות המפה הנומרולוגית שהיא בונה, ואותה היא מנתחת. לאחר מכן היא משתמשת בתקשור, ובאמצעותו – בשילוב עם נתוני המפה הנומרולוגית – היא פורשת בפני האדם פענוח מלא, הכולל את עברו, את ההווה שלו ואת עתידו, כמו גם את תכונות האופי שלו, המקצוע המתאים לו, וכן מה צפוי לו בתחומי הזוגיות, הבריאות, המשפחה והפרנסה. היא מספרת כי ערכה מחקר מקיף באמצעות מפות נומרולוגיות רבות, ובאמצעותו איששה את השערתה כי ייעודו של אדם קבוע ומתוכנן מראש.
אמלי מלווה אנשים הן בייעוצים חד פעמיים והן בתהליכים ממושכים ותוך תמיכה יומיומית ללקוחותיה. במסגרת זו היא אף מעניקה סוג של ייעוץ ייחודי, שעליו היא מספרת שהוא שווה ערך לגישור זוגי, אף על פי שאיננו נעשה בדרך של גישור. היא מסבירה כי אם מגיעה אליה בחורה שיש לה קשיים במערכת הזוגית, היא יודעת לכוון אותה בדיוק למקום הנכון כדי שתתנהל באופן כזה שבן זוגה ישנה את הגישה שלו כלפיה, ומתוך כך גם את התנהגותו.

מטופלים מספרים
מטופליה ולקוחותיה של אמלי מספרים עליה כי התחזיות העתידיות שלה קולעות ומדויקות. לפיכך, רבים מהם חוזרים להתייעץ בה שוב ושוב, ולאורך זמן הם נוכחים לדעת כי הכול מתממש בדיוק כפי שהיא מפענחת בשיחות עמה. כמו כן, לאמלי הצלחות רבות וניסיון רב שנים בתחומים שבהם היא עוסקת, והתשובות שהיא נותנת הן מיידיות, ומתייחסות הן לשלב הנוכחי והן להמשך דרכו של האדם, מתוך הסתכלות על המכלול השלם שהוא.

הייתה אצלי בחורה ששמה א' אשמור על פרטיותה הגיעה אלי שבורת לב בחורה שהייתה נשואה כ25 שנה וכל התקופה הזו חיה עם בעלה בצורה משפילה מדוכאת אלימות מילולית ופיזית א פחדה להתגרש בגלל הנושא הכלכלי פחדה שתהיה לבד ולא תוכל להסתדר בעלה פגע בביטחון העצמי שלה. לאחר שהיית אצלי בייעוץ בדקתי את המפה שלה וראיתי שבעצם הגירושין הם אלה שיובילו אותה למקום הכי נכון בחייה היא רק תפרח תרגיש מאושרת תכיר בחור חדש מחול ותחיה באושר ובעושר. א קיבלה אומץ התגרשה הכירה בחור מחול התפתחה אהבה גדולה התפטרה מעבודתה קיבלה המון פיצויים ונסעה לחיות איתו בחול. מכספי הפיצויים קנתה שתי דירות השכירה אותם פתחה עסק חדש וחיה לה באושר. כל זאת היה בהדרכתי עד היום היא מודה לי על כך ומתייעצת איתי בכל תחום.

אדם נוסף יצר איתי קשר, בחור ששמו ש' (אשמור על פרטיותו). הבחור היה נרקומן חולה, לא עבד וגנב בשביל סמים, גנב אפילו מהוריו. הגיע אלי במצב אנוש ללא אופטימיות וחסר תקנה. הוא ניסה בעבר לקבל טיפולים אך ללא הצלחה תמיד ברח ולא היה מוכן להיות מטופל. בדקתי את המפה שלו אמרתי לו שהעיתוי שהוא טופל לא היה נכון וראית שלבחור יש פוטנציאל אדיר ללמוד להתקדם ולצאת מהאפלה. כיוונתי אותו לזמן מדוייק ששם יתחיל בטיפול והמלצתי לו אל מקום שמתאים לו והזהרתי אותו שהטיפול אמור להיות מינימום שנה ולאחר מכן יש לו פוטנציאל ללמוד ולהתקדם הבחור הקשיב התנהל כפי שהסברתי לו הלך לטיפול טופל כשנה וחצי ואז כל כך אהבו אותו במקום שהוא טופל שהציעו לו להדריך במקום את המטופלים שמגיעים וזה מצא חן בעיניו הבחור כיום נשוי יש לו שתי בנות והוא מדריך במקום שהוא טופל. הוא מאושר ומודה לי על כך ומתייעץ איתי עד היום בכל צעד שהוא עושה.

טיפ לפני יצירת קשר
לפי יצירת קשר עם אמלי מתקשרת, נומרולוגית וקוראת בקלפים, היא מבקשת להכין שם מלא ותאריך לידה לועזי. עוד היא מציינת כי לא חייבים להכין שאלה מסוימת לשיחה עמה, ואפשר לקבל פתיחה כוללת בהקשר לכל תחומי החיים. עם זאת, מובן שבמקרה שלאחר הפתיחה הכוללת, לאדם יש שאלות ממוקדות, הוא מוזמן לשאול אותן ולקבל עליהן תשובות.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
אמילי המתקשרת נומרולוגית
אמילי המתקשרת נומרולוגית
זמין/ה לשיחה


דירוג

6 thoughts on “אמילי המתקשרת

 1. Michal tal הגיב:

  אמילי נומרולוגית מס׳ 1, אין עליה!!!
  תמיד קולעת בול!!!
  אני מתייעצת איתה באופן קבוע והיא תמיד זמינה וקשובה, תמיד עוזרת ומכוונת.
  כל מה שאמרה לי קרה ואני ממליצה עליה בגדול!!!

 2. רחלי הגיב:

  מ-ד-ה-י-מ-ה!!! מומלץ בחום קלעה לי בכל מילה
  עברתי אצל לא מעט ואמילי באמת השאירה אותי מופתעת הכל קרה עבר,הווה,עתיד.
  חייבת להודות לך על כל העזרה את מספר 1!

 3. רונית הגיב:

  ממליצה בחום על אמלי. היא מקצועית מדויקת וחדה. משלבת ידע רב עם רגישות הומנית. נסו ולא תתאכזבו

 4. לבנה ש הגיב:

  אין על אמלי. גדולה . הייתי אצל המון מיסטיקאים אף אחד לא קלע כמו אמלי. מומלץ מאוד.

 5. עומרי מ הגיב:

  תותחית! עד היום כל מה שהיא אמרה לי, גם אם בזמנו לא היה נראה לי הגיוני, בסוף קרה.
  כמעט ולא עושה צעד בלי להתייעץ איתה.
  ממליץ בחום.

 6. מיכל הגיב:

  התקשרתי בחשש ולאורך כל השיחה לא הפסקתי להיות מופתעת מהיכולות שלה לקרוא אותי אחד לאחד גת הרצונות שלי הפחדים ואת השגיאות שאני עושה בבחירות שלי. אמילי כוונה אותי והעניקה לי הרבה כוח וראייה חיובית. מדהימה. אין ספק שאמשיך לחזור אליה?

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה