שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

אילנית קריאף

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
אילנית קריאף
אילנית קריאף
זמין/ה לשיחה

אילנית קריאף מתקשרת ומאמנת מנטלית
אילנית קריאף עסקה מאז ומתמיד בעולמות הנסתר המיסטיים. למעשה, הכשרתה החלה ככל הנראה עוד בגיל צעיר מאוד בילדותה, והתפתחה באופן טבעי לאורך השנים.
אילנית מספרת כי משפחתה של אמה עסקה במיסטיקה במרוקו: "הם עסקו בהכוונה, בגירוש שדים, בהסרת עין הרע, בביטול כשפים, בחיבורים בזוגיות…" כבר בגיל שלוש או ארבע היתה מדווחת לאמה כי היא "הולכת לישון אבל מרחפת ועפה". בגיל ארבע עשרה בערך החלה לקבל מסרים ברורים לגבי אנשים שסביבה, אך עדיין חששה, באופן טבעי, לאומרם בגלוי. לאחר מכן, בגיל שמונה עשרה, כאשר היתה בצבא, החלה לקרוא בקפה לאנשים שסביבה, ולאחר שקיבלה מהם שוב ושוב אישורים לנכונות המסרים שהעבירה להם, החלה אף היא לבטוח במתנה שקיבלה. "זאת מתנה שקיבלתי מבורא עולם, הוא מאפשר לי להשתמש בזה כדי לעזור לאנשים. לעולם לא אגיד שזה 'שלי'," היא מדגישה.
כיום, אילנית עוסקת בייעוץ מיסטי ובהכוונה לאנשים מכל קצות האוכלוסייה. היא מספרת כי לפעמים כשהיא קונה חומרים כדי לרקוח מהם מרקחות שיסייעו למטופליה, לעתים כלל אינה יודעת מדוע היא קונה מרכיב כזה או אחר – כלומר, הכול נעשה בתקשור ישיר, באמצעות מסרים שהיא מקבלת וכלל אינם עוברים דרך המודע שלה.
נוסף על כך אילנית מגישה תכנית קבועה ברדיו בריזר ובקו המומחים בתחנה 100fm.

תחומי העיסוק של אילנית קריאף מתקשרת ומאמנת מנטלית
אילנית מסייעת כאמור בכל תחומי החיים, הצמתים והאתגרים העומדים בפני האנשים המגיעים אליה לייעוץ. היא משתמשת לשם כך בתקשור, בקבלה מעשית, באימון מנטלי ובייעוץ רוחני. אילנית מתמחה בהסרת עין הרע, בהחזרת אהבה, בהסרת חסימות ובפתיחת מזל. כמו כן, היא פותחת בספרי קודש ונעזרת בסגולות, בקמעות ובשמות קדושים. היא עוזרת בפריון, בזוגיות, בעסקים, בפרנסה, בהכוונה מקצועית, בתחומי הבריאות, הנפש והמשפחה ועוד.

ייחודה של אילנית קריאף מתקשרת ומאמנת מנטלית
אילנית מסבירה כי "מאוד פשוט להגיש את הידע, אך הדבר העמוק יותר הוא להיות מסוגל להכווין את האדם להשתמש בידע הזה ולעזור לו לראות את האושר." זהו האימון המנטלי שבו היא מתמחה והוא שמייחד אותה.
אילנית מסבירה כי אמנם ידע הוא כוח, אבל צריך לדעת מה לעשות איתו. "לפעמים אנשים מקבלים המון ידע, המון תשובות, והם יוצאים מתוסכלים ומבולבלים עוד יותר – כי הם לא יודעים איך ליישם את מה שקיבלו, מה לעשות עם זה." היא מדגישה כי לכל אדם יש הנקודות החיוביות שלו, המתנות שלו, והתפקיד שלה הוא להאיר לו אותן, להראות לו את הדרך הנכונה לו וגם להציע לו את הכלים כיצד לצעוד בה – הלכה למעשה.
"צריך למנף את הידע," היא אומרת. וזו מהות עבודתה וייחודה. היא משתמשת בתקשור כדי לאבחן ולדייק את הנקודות שבאמת מכשילות את אותו אדם מהגשמת עצמו בדרך המיטבית, ולאחר מכן עובדת איתו באופן תהליכי כדי לפתור את הדברים מהשורש, אחת ולתמיד, וזהו תהליך האימון המנטלי.
למשל במקרה של זוגיות שאינה מצליחה כאשר אדם בוחר שוב ושוב "אותו בן זוג בשינוי אדרת", אך אינו יודע איך לתקן או אפילו מדוע הוא נמשך שוב ושוב לאותו סוג של בני זוג, היא מסבירה כי היא יכולה לאתר את הנקודה המהותית שבגללה הוא פועל כך, ולכוון אותו כיצד לתקנה בתהליך שבו היא מלווה אותו.

מטופלים מספרים על אילנית קריאף מתקשרת ומאמנת מנטלית
"תודה שנכנסת אל חיי… את בראש שלי כל הזמן. את עצומה, ענקית וברוכה, את כוח והשראה! אוהבת אותך מקרוב, מרחוק, על הווייתך כולה. את שליחת אמת, פיך ולבך שווים, ואני מאחלת לך שזה יימשך כל עוד זה נכון, מאחר שזה נותן לכולנו נוחם, חמימות ושמחה. תודה, פיית קסם."
"קיבלתי היום את התוצאות של הבחינה והן היו בדיוק כפי שאמרת! אין כמוך, אישה יקרה. תודה על שנכנסת לחיי!"
"אהבתי אחרים בלי לאהוב את עצמי, עד שאילנית נכנסה לחיי והאירה לי מה מהות האהבה, הנתינה והקבלה. אני אמנם בתחילתו של תהליך ארוך, אבל את תמיד תהיי המנטורית שלי, אילנית, אין עלייך. את עשויה מטוב, תודה על מה שהפכת אותי להיות, תודה על כל העזרה שלך… אין לך מושג כמה עזרת לי. הלב שלך פתוח ואני מכירה לך תודה עד סוף חיי."

טיפ לפני יצירת קשר
אילנית מציינת כי חשוב להגיע לשיחה עמה מצוידים בהרבה רצון לשנות דברים ובעיקר להאמין בעצמכם. כלומר, אם בחרתם לבוא, בואו פתוחים ועם הרבה רצון לקבל, להבין ולעבוד כדי לשנות את חייכם.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
אילנית קריאף מתקשרת
אילנית קריאף מתקשרת
זמין/ה לשיחה


דירוג

3 thoughts on “אילנית קריאף

 1. חני בן הגיב:

  אישה מדהימה פיית קסם כשמה כן היא!!!!
  תמיד במחשבות ובעיקר בלב….

 2. שרית הדר הגיב:

  ברצוני להודות לך על עזרתך והתמיכה בי ובבני משפחתי על השכנת השלום בביתנו
  יישר כוח תבורכי

 3. מרדכי זלמנוביץ הגיב:

  ערב טוב הייתי כבול במערכת יחסים שנויה במחלקות אני איש עסקים , הגעתי דרך חברה שהמליצה בחום הגעתי סקפטי שבור וללא רוח לחימה להמשיך את דרכי .
  מצאתי עצמי שבור אבוד ואוטטו מאבד את פרנסתי עצם מחשבותי , עברתי טיפול אצל כינתה אותה חברתי ״מחוללת הניסים ״ אכן הרגשתי תחת כישוף הטיפול נמשך שבוע לערך אני מוכן להיחשף כבל עם ועדה ולומר שאכן אילנית היא מחוללת ניסים ואני בראייה לכך .
  אז בשפת החברה תודה לך נסיכה אין מילים בפי להביע את השחרור הענק מהתעורה והעול שרבצו עלי במשך שלוש שנים
  ממליץ בחום
  תודה תודה תודה

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט