שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

השינוי: ממצוקה וחוסר אונים – להצלחה בכל התחומים

ממצוקה וחוסר אונים – להצלחה בכל התחומים
הגיעה אלי אישה במצב מאוד מאוד קשה. היא גרושה, גרה במקום שבו יש קהילה סגורה, אישה דתייה, שמגדלת לבדה את שבעת ילדיה. היה לה עסק לבגדים והוא קרס, ונוסף על כך היא התמודדה עם בעיות אצל הילדים שלה. מתוך שבעה ילדים, לשלושה מהם יש הפרעות קשב וריכוז קשות, ואצל כל אחד מהם הן מתבטאות בדרך אחרת.

קודם כול הילדים
היא יצרה איתי קשר גם כדי לראות איך היא משקמת את העסק שלה, כי היא הייתה חייבת לפרנס את הילדים שלה, והעסק שלה קרס, וגם כדי לקבל עזרה עם הילדים שלה – איך לעזור לכל אחד מהם. קודם כול, לגבי כל אחד מהילדים אמרתי לה את התכונות של כל אחד מהם, מה הם צריכים לעשות. ואז אמרתי לה ששניים מתוך שלושת הילדים שהם בעלי הפרעות קשב וריכוז צריכים להפסיק מיד לקחת ריטלין כי זה עושה להם רק רע וממש לא מתאים להם, וצריך לטפל בהם באמצעות שיטות משלימות. אמרתי לה לקחת אותם לרכיבה על סוסים, לפסיכודרמה, לעבודה עם הגוף.

הילד חייב ללמוד רפואה
ילד נוסף שלה, הבכור, סבל בבית הספר במשך שנים, והוא גאון! הילד חכם, אבל יש לו הפרעות קשב וריכוז קשות, ובבית הספר פספסו את זה לאורך כל השנים. הוא לא אובחן עד שלב מאוחר מאוד, ולא טופל כמו שצריך. לגביו, קודם כול אמרתי לה שהוא צריך ללמוד רפואה! והיא ישר אמרה לי בהתרגשות, "נכון! יווו! זה בדיוק מה שהוא רוצה! הוא חולם על זה מאז שהיה ממש ממש קטן, אבל כבר היה בטוח שלא יגיע לזה, בגלל האופן שבו החיים שלו התגלגלו עד עכשיו." אמרתי לה שממש לא מאוחר עדיין, שהוא דווקא כן צריך להיות מטופל בתרופות ולקבל עזרה מקצועית מרופאים, וככה הוא יוכל לשפר את הבגרויות שלו, לגלות את עצמו מחדש ולהכיר את עצמו באופן אחר – וללכת ללמוד רפואה. להיות רופא כמו שהוא תמיד חלם.

להרחיב את העסק ולשכלל אותו
לגבי העסק שלה, ראיתי בדיוק מה היא צריכה לעשות. זה היה עסק לבגדים בלבד, ובשלב מסוים זה לא הצליח. אמרתי לה שהיא צריכה לפתח את העסק ולהתרחב גם לעיצוב ולייצור של כובעים ושל נעליים – והיא אמרה שזה בדיוק מה שהיא רצתה! הנחיתי אותה, כרגיל – אני תמיד נותנת גם הנחיות פרקטיות ולא משאירה את הדברים באוויר, כי הרבה אנשים לא יודעים להתמודד עם זה לבד ולהוריד את זה לקרקע – אז אמרתי לה שתקים חנות אינטרנטית, והנחיתי אותה בדיוק איך להיעזר בשיווק. היא הייתה מאוד מאוד מבסוטה.

ככה היא עשתה עם הילדים וככה היא עשתה עם העסק שלה. ליוויתי אותה במשך תקופה ארוכה, והכול הצליח בדיוק כפי שהנחיתי אותה. היום היא במקום אחר לגמרי, היא מפרנסת בשפע את הילדים שלה, וכל אחד מהם מקבל בדיוק את העזרה שהוא זקוק לה. הבכור משפר את הבגרויות, ובזכות העזרה שהוא מקבל הוא מוציא ציונים מעולים בבגרויות!


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה