שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

אילה הנומרולוגית

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
אילה הנומרולוגית
אילה הנומרולוגית
זמין/ה לשיחה

המלצה - אילה הנומרולוגית והמתקשרת

אילה קופינסקי היא נומרולוגית שמשתמשת בידע רוחני שמקורו "הרבה מעבר למספרים", לדבריה. היא מספרת שתמיד עסקה במספרים – מאז ומתמיד היא זוכרת את עצמה מודעת לתאריכי לידה ולמספרים שונים ועורכת בהם חישובים – עוד בטרם התוודעה לנומרולוגיה או עסקה בה.

רקע אישי ומקצועי
אילה היא בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב בלימודי המזרח התיכון ואפריקה, ואף למדה להסבת אקדמאים להוראת אנגלית במכללת "סמינר הקיבוצים". התחום הרוחני החל להתפתח בחייה באופן פעיל כאשר נולד בנה הבכור; היא מספרת שבמשך זמן מה לא מצאה עבודה, ובאופן פואטי – את ייעודה החדש גילתה כאשר פנתה היא עצמה לייעוץ אצל נומרולוגית. אותה נומרולוגית, דבורה שדה שמה, הפנתה אותה ללימודי נומרולוגיה אצל תלמידתה דאז אלה, ובישרה לקופינסקי כי זה הוא הייעוד האמיתי שלה וכי בכך הסתיימו חיפושיה. קופינסקי אכן פנתה לאלה והייתה תלמידתה במשך זמן לא קצר, אצלה למדה את יסודות הנומרולוגיה, שעליהם בנתה את דרכה הלאה ובהם היא משתמשת עד היום. כיום אילה מקבלת מטופלים באופן פרטי ואף מגישה תכנית ברדיו סול – רדיו אינטרנטי; לתכנית, הנקראת על שם המותג שלה – "נומרולוגיה – הרבה מעבר למספרים" – קהל מאזינים קבוע של כ-15,000 אנשים, והיא משודרת באופן קבוע בכל יום שלישי, בין השעות 10 ל-12.

ייחודה של אילה קופינסקי
מאחר שהיא גילתה את דרכה שלה באמצעות מיסטיקנית שאליה פנתה, כאמור, קופינסקי גם מציינת שכאשר פנתה לייעוץ בזמנה גילתה עד כמה עולם היועצים רווי שרלטנות, לדבריה. מאחר שחוותה זאת על בשרה – כמטופלת, הרי שכיום כמטפלת – העומדת מצדו השני של המתרס – אחד הדברים המהותיים ביותר בעבודתה הוא האמת והמקצועיות. לדבריה, אלה הדברים החשובים באמת מבחינתה; היא לעולם לא תגיד למטופל דברים שהוא רוצה לשמוע רק משום שהוא מבקש לשמוע אותם, ותמיד תאמר את האמת. כמובן, במקרים שבהם האמת אינה נעימה, חלק מהמקצועיות הוא לדעת להגיד אותה מתוך טקט, בעדינות המתבקשת ובהקשר המתאים.

קופינסקי מעידה על עצמה שהיא בעלת "נפש טיפולית"; עבודתה מיוחדת בכך שהיא מאוד יסודית, והיא משלבת תחומים רבים נוספים יחד עם הנומרולוגיה. מאחר שהיא אדם סקרן, לדבריה, הידע הכללי שלה רחב והיא יודעת לתת לפונים אליה עצות מעשיות – עד לספציפיקציה של מוסד הלימודים המסוים שבו יתאים להם ללמוד את תחום הלימודים שהיא רואה שאליו נועדו, המקום שבו כדאי להם להקים את העסק שיפרוץ את דרכם הפיננסית וכדומה. כמו כן, היא מציינת כי היא משלבת בעבודתה ייעוץ ותמיכה רבים, ברמה הנפשית והרגשית.

תחומי התמחות
קופינסקי מספרת כי יש לה הצלחות מרובות בתחומי ההתאמה הזוגית, וכי היא מדייקת בתשובותיה לשאלות כגון "האם המערכת הזוגית הזו מתאימה לי או לא?" "האם יש עתיד לקשר ועד מתי?" וכן הלאה. כמובן, היא מייעצת גם בתחומים עסקיים וכן בנושאי בריאות, משפחה, כיוון בחיים, ייעוד, לימודים ועוד.
נוסף על כך, אילה מציעה מתנה ייחודית למי שמעוניין להעניק ליולדת משהו יוצא דופן; היא מכינה מפות לידה מלאות לתינוקות שזה עתה נולדו, ואותן אפשר לצרף לכל מתנה אחרת. המפות מופקות על גבי חומר שנשמר לאורך זמן (כגון נייר אורז או קלף למשל, אך היא מציינת שאפשר גם על מצעים או כל רעיון אחר), ובהן היא מפרטת את כל המידע על התינוק שזה עתה הגיח לאוויר העולם; בין השאר, היא מספרת איזה מזג יש לו, חזקות, חולשות, אתגרים העומדים בפניו על פי תקופות, כישרונות, נטיות לב, ועוד ועוד.

מטופלים מספרים על אילה קופינסקי
מטופליה ומאזיניה אומרים עליה שהיא "מנתחת אדם כאילו היא גרה איתו באותו בית", שהראייה שלה מעמיקה ושהיא מחוברת לידע אינטואיטיבי עמוק. חלקם מכנים זאת "תקשור". אילה עצמה נזהרת משימוש במינוח הזה, אך בתארה את עבודתה אפשר להבין שהנומרולוגיה משמשת עבורה אך פתח או שער לקבלת המידע הנוסף – המגיע מרבדים גבוהים ועלומים.
"כשרשמתי את תאריך יום הולדתו של בני הייתי סקפטי לחלוטין… איני מאמין בשום אדם המסוגל לנבא את העתיד. כשהתחלת לספר לי בצורה מדויקת על בני, על עברו, על ההווה ועל היחסים שלו עם הוריו והסביבה הלסת שלי צנחה לה… לא האמנתי… הרי לא סיפרתי מעולם לאף אחד את הדברים. את קלעת בול בכל דבר אשר קורה בחייו של בני – כל התנהגות, כל סיטואציה… זה היה ממש מבהיל. אני עד עכשיו לא יודע איך עשית זאת, אבל הדבר החיובי הוא שכשחזרתי הביתה אימצתי את ההנחיות שלך, ואני מגלה הרבה יותר רגישות, ואני מבין שכל כעס הוא בומרנג כשמדובר בבני. אני מודה לך עד מאוד ואני עדיין מנסה להבין איך הצלחת לקלוע בול לדברים הנסתרים ביותר אצלנו בתא המשפחתי. את מדהימה."

אילה קופינסקי – סיפורי לקוחות
סיפור לקוח אילה קופינסקי: איך תפגשי את בן הזוג שלך
סיפור לקוח חשוב לדעת: לפני שאת מכניסה אלייך מישהו הביתה
סיפור לקוח השינוי: ממצוקה וחוסר אונים – להצלחה בכל התחומים
סיפור לקוח סיפורה של ליאת – איך מחוללים שינוי אמיתי?

טיפ לפני יצירת קשר עם אילה קופינסקי
רוב העבודה עמה נעשית בטלפון והיא זמינה בטווח רחב מאוד של שעות, כולל סופי שבוע ואף בלילות. על פי רוב היא עוסקת בפתרון בעיות אקוטיות, ואז התהליך נמשך פעם אחת או פעמיים. אילה מציינת כי אין הגבלת זמן בעת השיחה עמה, וכי מי שמעוניין לפנות אליה צריך להכין שם מלא ותאריך לידה.
מסר אישי ממנה אל המטופלים: "אני בעצמי חוויתי המון קשיים ואכזבות, לכן יש לי המון אמפתיה למי שפונה אליי – אף פעם אל תתייאשו!"

לקוחות מספרים
"שמי ליבי דביר ונחשפתי לכישרונה של אילה בנומרולוגיה בעת שהייתי בצומת דרכים קשה בחיי ובזכות חדות אבחנתה, כנותה ורצונה לעזור יכולתי להיות מכוונת יותר למטרותיי וכישוריי באופן שיכולתי להיות הרבה יותר שלמה ובטוחה בעצמי. אילה הקשיבה לי ונתנה חיזוק לתחושותיי ולמחשבותיי כך שהרגשתי שיש מישהי שמבינה מי אני ואומרת דברים שלא יכולתי לומר לאחרים או אף לעצמי. אני ממליצה עליה בחום ואשמח להמשיך ולהיעזר בכישרונה וביכולת ההכלה שלה."
– ליבי דביר

"‏לאחר שיחה מעלפת שבה התוודעתי לעולם הנומרולוגיה נדהמתי לגלות את הידע העצום שלך, ידעת להקשיב לי בסבלנות וענית לי תשובות חכמות שאפשרו לי ללמוד הרבה על עצמי ועל המשפחה, כעת שהכרתי אותך אין ספק שאעזר בידע שלך בעתיד. שלך בתודה רחל הלוי שטרן."
– רחל הלוי שטרן

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
אילה הנומרולוגית והמתקשרת נומרולוגית
אילה הנומרולוגית והמתקשרת נומרולוגית
זמין/ה לשיחה


דירוג

7 thoughts on “אילה הנומרולוגית

 1. אלינה הגיב:

  מסורה, מקצועית ולא מוותרת, והכל בנעימות ובגישה פתוחה שלגמרי מקשיבה למטופל. אני ממליצה מאוד על אילה, הידע שלה עצום והיישום שלו נוגע בדיוק במקומות שכל אחד מאיתנו צריך. תודה על עזרתך!

 2. שרה הגיב:

  רציתי להגיד לך שעזרת לי מאוד, חיזקת אותי להמשך הדרך ונתת לי לראות את עצמי מול הראי כמו שאני באמת תודה תודה תודה!!!!

 3. ברי הגיב:

  מומלצת בחום,נתנה לי הרבה פעמים תשובות שהייתי במצבים של חוסר וודאות,תקשור ברמה מדהימה ממשיכה את הדרך איתה כרגע ומחכה לעוד תוצאות בהמשך.
  מקצועית מאוד כדאי מאוד לשוחח איתה !!!

 4. מיכל הגיב:

  איילה היקרה,
  אני רוצה להודות לך על הכנות, ההקשבה , האכפתיות וההמלצות הפראקטיות.
  הצלחת לקרוא אותי באופן מדויק להפליא ולהמליץ לי מה לעשות בהתאם על מנת להתקדם והכל בסבלנות ובנעימות.
  שמחתי לשוחח איתך וממליצה לכל מי שנמצא בהתלבטות כלשהי לא להסס ולהרים טלפון.

 5. ליטל הגיב:

  אילה, רציתי לעצור ולהגיד לך סתם תודה רבה על זה שאת ממש מבינה אותי, סומכת עליי, מייעצת לי בין עוד מלא דברים להגיד עליהם תודה ❤️🙏

 6. סיגל הגיב:

  מתקשרת בחסד עליון, חזקה מאוד מומלצת מאוד !

 7. איילת הגיב:

  בדרך כלל אני לא נותנת או רושמת המלצות אבל זה דבר מתבקש
  פניתי לאיילה כשאני בספקות חששות לבטים ודילמה של משבר בחיי האישיים שלי אם להתגרש או לא.. היא ישר ראתה שאני מבזבזת את זמני ושהוא לא מתאים לי למרות שהתפלאתי שהיתה ככ ישירה וללא רחמים ישר הבינה מה שאני לא הבנתי.. ועשיתי את הצעד הזה בכאב גדול בגלל הילדים וכו
  אבל באושר גדול מאוד עבוריי
  הייתי מאוד מבולבלת אבל היא ככ האמינה במה שאמרה והיא צדקה אני היום מאושרתתתת מה שלא ידעתי מה זאת המילה הזאת בכלל
  אני פורחת בצמיחה האישית שלי בעסקיי אין לי חסימות אני על הרגליים אדון לעצמי ומשוחררת מכל הכבלים שלא ידעתי והרגשתי כמה אסור לי לחיות בצורה כזאת שלוקחים לך את החרות לחיות היום אני מודה לאלוקים ששלח לי אותה
  תמיד מכוונת מעודדת וככ בטוחה בעצמה
  כל הצלחה שלי ישר שולחת לי הודעה כמה היא גאה בי ומעודדת ונותנת כוח היא ממשיכה ללוות גם כשהיא לא מחויבת היא מדהימה אישיות מהממת
  במשפט אחת אוהבת אותך עד בלי דיי

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה