שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

איך תגלי אם בן הזוג בוגד בך?

איך תגלי אם בן הזוג בוגד בך?
משהו מרגיש לך מוזר לאחרונה, בן הזוג שלך אינו מתנהג כרגיל או שאת "מריחה" דברים שאת לא בטוחה איך לפרש אותם? את מתחילה לחשוש שאולי הוא בוגד בך? איך תגלי אם בן הזוג שלך בוגד בך – קראי בזהירות את המאמר הזה, ותקבלי כלים לבדוק אם הוא אכן הלך לרעות בשדות זרים או שזה רק הדמיון שלך, שעובד שעות נוספות…

מאיפה הוא מגיע?
מחקרים העוסקים בתחום זה מעידים על כך שפעמים רבות, גברים שגדלו עם "כפית זהב בפה" בצורה כזאת או אחרת – קיבלו או שעדיין מקבלים תמיכה כלכלית מהוריהם, רגילים שעושים דברים בעבורם ורגילים לא להתאמץ, גברים שרגילים לקבל בקלות כל דבר שהם רוצים ובקיצור – כאלה שלא יודעים, לא רגילים או לא מוכנים להתמודד עם הקשיים שכולנו נתקלים בהם בחיים – עלולים לנטות לבגוד בבנות זוגם בשלב מסוים של הקשר. מומחים מסבירים כי מאפיין זה נובע מכך שבשלב מסוים בן הזוג שלך עלול להרגיש לא מסופק בתוך הקשר, ובמקום להתמודד עם זה מולך ולנסות לפתור את הקשיים יחד איתך, הוא יפנה לספק את צרכיו במקומות אחרים. באופן הזה הוא פועל מתוך מקום שרואה את עצמו בלבד, תוך התעלמות מהעובדה שמעשיו יפגעו ככל הנראה בסביבתו הקרובה, והוא כמובן בורח מהתמודדות אמיתית. כלומר, כשהוא עומד בפני פיתוי הוא הולך אחריו, ונוסף על כך אינו לוקח אחריות על מעשיו ועל בחירותיו.

האם הוא בוגד בי?

האם הוא בוגד בי?

איך נראה היום יום שלו?
מחקרים בתחום מעידים עוד על כך שגברים שעובדים שעות רבות מחוץ לבית, לעתים בנסיעות או בתפקידים בכירים ושוחקים התובעים מהם היעדרויות רבות, עלולים גם הם ליפול לבגידה בתקופות שבהן הם רחוקים מהבית למשך זמן רב או בתקופות שבהן יש קשיים ביניכם. מדובר בעובדה שהפיתוי זמין הרבה יותר באופן הזה, כמו גם בכך שהסיכויים שדבר הבגידה ייוודע – נמוכים יותר. נוסף על כך, גברים העובדים בעיקר עם נשים ביום יום שלהם, עלולים גם הם ליפול לבגידה. שוב, בגלל הזמינות והאפשרויות לחיזור מיידי ויומיומי, שאינו מחייב דבר והוא נמצא שם לסיפוק הצרכים המיידיים ול"שחרור מעול הבית". כמו כן, גברים אמידים ובעלי ממון מסוגלים להרעיף ולחזר אחרי כמה נשים יחד, ואולי ייקח לך זמן לשים לב בכלל שהכסף הולך גם למקומות אחרים, אם את בכלל מעורבת בעניינים הכלכליים שלו והוא לא מידר אותך מהם מלכתחילה.

עד כמה הוא יודע להשתמש בקסם שלו?
אם בן הזוג שלך שייך לז'אנר המקסימים, החמודים, הנחמדים, הצ'ארמרים, אלה שתמיד יודעים כיצד להגיד את המילים הנכונות ולפתוח את הלב של מי שמולם כך שיקבלו את מבוקשם באותו רגע – יש לך סיבה טובה לפקוח עיניים. מומחים מסבירים שגברים כאלה רגילים להיות במרכז תשומת הלב ולקבל את מה שהם רוצים בכל זמן נתון, רגילים שתמיד אומרים להם "כן" ובעיקר – זקוקים להרבה מאוד תשומת לב, כל הזמן. מכאן, בתקופות שהוא לא יקבל את זה ממך, או שיקבל את זה פחות ממה שהוא זקוק – הוא עלול לפנות ולקבל את זה ממקורות אחרים…

האם נרגעת לאחר קריאת המאמר הזה או שאת חושדת אפילו יותר? אם את רוצה לדעת אם בן הזוג שלך בוגד בך, תוכלי לפנות לייעוץ מיסטי – הדרך הפשוטה והקצרה ביותר לגלות מה באמת קורה בינך ובין בן הזוג שלך… עשי זאת ברגע זה, ותוכלי לדעת מול מי את באמת עומדת.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט