שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

איילה עדן

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
איילה עדן
איילה עדן
זמין/ה לשיחה

איילה עדן החלה את דרכה כמורה לאמנות במסגרות של החינוך המיוחד, שם עבדה במשך שנים רבות; עובדה זו כבר מעידה על אופייה הייחודי והטיפולי, שכן התמסרות לעבודה כזו אינה דבר של מה בכך, איננה טריוויאלית, לא כל שכן ההתמדה בה לאורך זמן כה רב כפי שעשתה איילה.
היא מספרת כי מאז ומתמיד התעניינה במיסטיקה ונמשכה לתחומי הנסתר, וכי לפני כחמש עשרה שנים, "במקרה, אף על פי שאין מקריות בחיים," אומרת איילה, הגיעה למקום שבו עבדה אחת מתלמידותיה של מי שהפכה למורתה של איילה באותו זמן, וממשיכה להיות מורתה מאז; מדובר ב"מתקשרת מדהימה" לדברי איילה, אושר לין שמה, מפתחת שיטת "אילן האושר", השיטה שבה מתמחה גם איילה עדן.

קווי היסוד בעבודתה של איילה עדן
כמי שהגיעה אל תחום המיסטיקה בתקופה לא קלה בחייה שלה, איילה מציינת כי הדבר המהותי והמשמעותי ביותר שגילתה אז ושהיא ממשיכה לגלות גם כיום, הוא העובדה שכל קושי בחיים הוא שיעור שצריך ללמוד ממנו ולהפיק ממנו את המסר. "יש להתייחס אל החיים כאל מסע ולא כאל משא," היא אומרת. את המסר הזה היא מיישמת בחייה, הוא המוטיב המנחה אותה בעבודתה כמיסטיקנית והוא גם המסר החשוב ביותר שהיא מבקשת למסור למטופליה וללמדם. "איננו קרבן של נסיבות חיינו ויש ביכולתנו להפוך את הכאב שאנו חווים למנוף שיביא לשינוי."
איילה עובדת באמצעות הנומרולוגיה המערבית והנומרולוגיה הקבלית, מפרשת שמות, מסתייעת בעבודתה בקלפי הטארוט וכן משלבת בעבודתה את האסטרולוגיה הקבלית. באמצעות אלה היא מייעצת לאנשים ומדריכה אותם בתחומי חיים שונים, כגון זוגיות ומערכות יחסים, מציאת אהבה, בריאות, פרנסה, התמחות מקצועית, החלטות עסקיות ועוד.

שיטת "אילן האושר"
כל אלה משולבים יחד בשיטה שבה מתמחה איילה עדן, שיטת "אילן האושר". שיטה זו היא שיטה מעמיקה לקבלת תמונה מלאה ומקיפה על האדם. מדובר במכניקה עמוקה והוליסטית שבה שוזרים את כל פרטיו של האדם על עץ החיים – עץ הספירות הקבלי, ובאמצעותו מקבלים את כל המידע שאפשר לקבל על אודות אדם אחד. כך, בשיטה זו עושים שימוש בחכמת האותיות, באסטרולוגיה הקבלית, בנומרולוגיה הקבלית, במזלות ובכוכבים, וממקמים את פרטיו של האדם על עץ הספירות. לצורך המפה המקיפה משתמשים בשם המלא של האדם כולל שם משפחתו, בשם אמו ובתאריך לידתו העברי. לאחר שאלו משולבים על מפת עץ החיים, אפשר להתחיל לעבוד איתה ולפענח את הנתונים המתקבלים מתוכה. חשוב לציין שמדובר בידע מקיף מאוד הדורש התמחות מעמיקה בכל הקשור בספירות ובקשר שלהן ליתר הנתונים של אותו אדם, כמו גם יכולת להסיק מסקנות ולקשור קשרים בין הנתונים השונים של האדם.

"אפשר לעשות מפה כזו בעצם לכל דבר," מספרת איילה, ומוסיפה ציטוט של מורתה, אושר לין: "זו היא בעצם תוכנה שמרכיבה כל אדם וכל אירוע ביקום." "פעם אחת עשיתי מפה כזו למדינת ישראל, כדי להבין את הקשיים ואת האתגרים העומדים בפנינו וכן את החזקות של המדינה," היא אומרת, ומגלה כי מצד שמה – מדינת ישראל היא אכן "אור לגוייים". אך מצד גורלה – מדינת ישראל מקושרת היטב לספירת הגבורה, ספירת הדין, ועל כן הדברים כאן מתנהלים מתוך מלחמה, יש נושאים של גבולות וקיים הצורך להתמודד ולהיאבק על כל דבר.

אימון אישי רוחני
באמצעות שימוש ב"אילן האושר" אפשר ליצור גם תכנית לאימון אישי. איילה מסבירה כי המפה המקיפה מעניקה לאדם תמונה מלאה על עצמו, ובתוכה גם האתגרים העומדים בפניו אך גם הדרכים לפתרון הבעיות שבהן יוכל לנקוט והן ייחודיות לו. כלומר, במפה הזו אפשר לאתר את נתיבי הבחירה של האדם – המבוססים על שמו, וכן את נתיבי הגורל שלו – המבוססים על תאריך לידתו, וכך למצוא את שביל הזהב הייחודי לו, המשלב בין השניים לחיים מיטביים של התמודדות עם האתגרים האישיים.

טיפ לפני יצירת קשר עם איילה עדן
לפני שפונים לאיילה יש להכין שם פרטי ושם משפחה, כמו גם את שם האם המלא וכן תאריך לידה עברי ותאריך לידה לועזי.
איילה מבקשת להבהיר ולהדגיש כי אינה עוסקת בהגדת עתידות (גם לא באמצעות הטארוט), אלא בהדרכה לאדם. היא מדגישה כי יש לגשת למסרים בגישה פתוחה ומקבלת, ומתוך רצון ללמוד מהם על עצמנו ולהשתמש בכלים שהם מעניקים לנו. לדבריה, גם כאשר היא רואה דבר מסוים באמצעות הקלפים או באמצעות עץ האושר, שהיא מבינה כי עלול להיות מקום מסוכן בחייו של אדם, היא אמנם מזהירה אותו, אך בכל מקרה היא אינה חורצת דינים וגורלות, אינה אומרת תאריכים או מועדים מדויקים ואינה משיבה על שאלות העוסקות בחיזוי העתיד. כל זאת, היא אומרת, מתוך עיקרון וכוונת מכוון, משום שזכות הבחירה נמצאת אצל האדם עצמו – ועל פי זכות זו ייקבעו מהלכי חייו וישתנו במהלך דרכו.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
איילה עדן קוראת בטארוט
איילה עדן קוראת בטארוט
זמין/ה לשיחה


דירוג

2 thoughts on “איילה עדן

  1. רונית מהמרכז הגיב:

    אילה עדן נעימה, מיוחדת ולא רואים הרבה יועצים כמוה. שיטת "אילן האושר" היא דבר מדהים ומופלא, מפה שלמה ומפורטת ביותר שמגלה הכל הכל הכל… כדאי מאוד להתנסות. אני ממליצה על אילה בחום רב.

  2. חיליק הגיב:

    כמה תעלה לי שיחה של 5 דקות איתך

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט