שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

אור הקבלה – איך הוא יכול להתבטא בחיינו?

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מעבר להיותה תורה עתיקה, עמוקה, סודית ומסתורית, כיום יכולה תורת הקבלה לשמש אותנו גם בתחומים שונים בחיינו. ההתפתחות האנושית והפתיחות הרוחנית למידע מכל הסוגים שבאה עמה, מאפשרת לנו להכיר עקרונות בסיסיים וחשובים מעולם הקבלה ולהיעזר באלה שמבינים בה לעומק. אז היכן היא יכולה לגעת בחיינו?

תורת הקבלה היא ה"מיסטיקה של היהדות"; מדובר בחכמה שהתפתחה במשך ארבעת אלפים השנים האחרונות לערך, ובכל דור – בכל שלב בהתפתחות האנושית – היא זוכה לפרשנויות המתאימות לזמן, לפירושים חדשים ולדרכים נוספות להפוך אותה לחלק מחיינו. כעת, בימינו, אנחנו מצויים בשלב התפתחותי שלא היה כמותו קודם, וכחלק ממנו, תורת הקבלה וחכמתה פרושות כיום לעיני כול, וכל אחד יכול להגיע לידע הקשור בהן.

לשפוך את אור הקבלה על חיינו
הידע הקשור בחכמת הקבלה הוא ידע רוחני, ובבסיסו מדובר במידע על אודות החוקים שבאמצעותם בנוי כל העולם הסובב אותנו – הגשמי והרוחני. זה אמנם נשמע כמו דבר גדול, אך יש לו יישומים מעשיים.

ראשית כול, אפשר ללמוד את הידע הזה באופן הדרגתי ומובנה במקומות רבים כיום, המציעים שלל רמות של לימוד, לכל אדם. הידע מוגש בצורה שקל להבינה, תוך היכרות עם המונחים הבסיסיים מחכמת הקבלה ובאופן שמאפשר לנו לפתח את המודעות העצמית שלנו, ובעצם – להבין יותר את עצמנו ואת העולם שאנו חיים בו ולהיות אנשים טובים יותר, לעצמנו ולסביבתנו. כמו כן, נוכל ללמוד ולהבין יותר על נושאים כחגי ישראל במובנם הרוחני, פרשות השבוע לעומקן, חינוך ילדינו ובניית זוגיות טובה באמצעות כלים מחכמת הקבלה. ידע כזה נמצא און ליין בצורת אין ספור מאמרים, סרטונים, קורסים מקוונים ועוד. כמו כן, קיימות קבוצות ללימוד קבלה בכל רחבי הארץ.

אור הקבלה
מיסטיקה וקבלה
מעבר לכך, אפשר למצוא היום ידע נרחב הקשור בתחומים המיסטיים יותר של חכמת הקבלה; בין השאר – ידע על אודות פירושי שמות על פי הקבלה, ידע על מזלות לפי הקבלה, עשר הספירות ותרגומן לתחומים רבים של ריפוי וצמיחה רוחנית, נומרולוגיה קבלית ופירוש חלומות על פי הקבלה. כלים אלה יכולים לסייע לנו רבות בצמתים חשובים בחיינו, לקבלת החלטות ולקבלת תמונה רחבה יותר של הבחירות שאנחנו עומדים בפניהן.

מובן שבמקרה של שימוש בכלים המיסטיים יותר על פי חכמת הקבלה, רצוי מאוד להיעזר באנשי מקצוע מומחים שמשלבים בעבודתם כלים מחכמת הקבלה. מומחים כאלה יודעים לפרש את הדברים באופן הנכון והמקצועי, והם נזהרים בפרשנות שהם נותנים לשמות, לחלומות ולבדיקת התאמה זוגית – ומבצעים אותה מתוך הסתכלות כוללת והסתמכות על נתונים רבים.

לסיכום
הקבלה איננה עוד חכמה שנועדה למעטים בלבד ולמובחרים בלבד; הידע הקשור בה והכלים שעליהם היא מבוססת פתוחים כיום בפני כול, אור הקבלה מאיר את כולנו ושייך לכולנו – כחכמה לחיים ולבניית חיים טובים יותר, מושכלים יותר ומחוברים יותר – לעצמנו, לסביבתנו ולבריאה כולה.


דירוג

תגובה אחת בדף “אור הקבלה – איך הוא יכול להתבטא בחיינו?

  1. לינה מרחובות הגיב:

    כל הרוחניקים למיניהם שמחפשים תשובות בכל מיני תורות של עמים אחרים, יש לנו את הקבלה הקדושה – שהיא הכי מתאימה לנו! זה כמו בדנ"א שלנו, היהודים, והיום, שכל אחד יכול גם ללמוד את זה, מה יש לחפש במקומות אחרים? תלמדו ותראו בעצמכם, הקבלה זה ידע שפשוט משנה את כל ההסתכלות על החיים.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט