שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

אביגיל המתקשרת

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
אביגיל המתקשרת
אביגיל המתקשרת
זמין/ה לשיחה

חדווה אביגיל פתרון חלומות, תקשור ותהילים
חדווה אביגיל מספרת כי כישרונה המיסטי התגלה בתקופה מוקדמת בחייה, כאשר היתה בסוף שנות העשרה שלה; היא התחתנה בגיל צעיר וילדה את ילדיה בגיל צעיר, ובתקופה שבה חיה עם בעלה, התגלו שוב ושוב יכולותיה המיסטיות – היא תמיד ידעה להגיד לאנשים מה יקרה לפני שהדברים קרו, תמיד ידעה להשיב להם נכונה על השאלות ששאלו ולחזות בדיוק מה יקרה. עוד היא מספרת כי מאחר שכישרונה זה לא התקבל היטב בסביבתה באותה תקופה, היא "הניחה אותו בצד" למשך כמה שנים. באותה תקופה התחום המיסטי לא היה מוכר, והיא הבינה שיש לה כישרון פנימי ושכל התשובות מגיעות אליה בקלות, אך היא עצמה לא ידעה שמדובר בתקשור.

תחומי העיסוק של חדווה אביגיל פתרון חלומות, תקשור ותהילים

ייעוץ והכוונה בנושאים אהבה, זוגיות ובריאות. אני קוראת בקלפי תהלים ופתרון חלומות. אני מעבירה תהליכים קצרים וממוקדים על מנת לחסוך לכן סבל בחיים. אני מציגה עבורכן פתרונות לבחירה ולעזור לכן לחיות חיים מיטביים רגועים עם שקט נפשי ושלווה פנימית אשמח אם תשתפי אותי בקושי שקיים בחייך. להתבונן יחד במצב להציע מספר פתרונות ואפשרות בחירה לבחור את הנכון לך תמיכה וזמינות לתהליך.
עם זאת, כמו תמיד עם ייעוד נשמתי, לאחר כמה שנים אותו כישרון "התפרץ שוב החוצה" לדבריה, ואז היא תפסה אותו בשתי הידיים והחלה לפתח אותו לאט לאט באופן מודע ומאוזן. "חיפשתי תשובות, ולמדתי איך להגיד, מה להגיד, מתי להגיד", היא מספרת. מזה חמש עשרה שנים היא לומדת באופן קבוע אצל מורתה ריתה בר, ולאורך דרכה המקצועית למדה תקשור, פתיחה בקלפי טארוט, פתרון חלומות, מאסטר רייקי, הילינג, הנחיית קבוצות, יחסי אימהות ובנות, והשתלמה בעוד בסדנאות רבות נוספות. מתוך מסעה האישי יצרה חדווה אביגיל גם את ה"מסע הקסום לחיבור לטוב שבחיים" – תהליך שבו היא מלמדת לקחת משהו שהחיים נותנים לנו ולראות אותו מקרוב ולא מרחוק.

כיום עוסקת חדווה אביגיל בתחומים רבים של מיסטיקה, בפתרון חלומות, ברייקי ובהילינג, בייעוץ באמצעות קלפי טארוט, בייעוץ על פי פתיחה בתהילים ובייעוץ רוחני למבוגרים, למתבגרים ולילדים. לדבריה, מגיעים אליה לקוחות מכל הסוגים ומכל שכבות האוכלוסייה להתייעץ בכל תחומי החיים.

"כשאדם מגיע אלי", היא מספרת, "אני שואלת את עצמי מה אותו אדם צריך, ותמיד מתחילה משם". עוד היא מעידה על כך שעבודתה הביאה אותה למסקנה שעניין הזוגיות ועניין העבודה הם העניינים המרכזיים המשותפים לכולנו ומטרידים את כולנו, וכן לפעמים מה שהיא מכנה "סקרנות לחיים" – בכך היא מתכוונת לצורך שלנו לקבל תשובות מיידיות לשאלות המטרידות אותנו.

ייחודה של חדווה אביגיל פתרון חלומות, תקשור ותהילים
אחד התחומים הייחודיים לחדווה אביגיל הוא תחום פתרון החלומות; "אני יכולה, בלי להכיר את האדם ובלי לקחת ממנו את שמו ואת שם אמו, להיכנס ולהבין דרך חלום שהוא מספר לי – באיזה מצב הוא נמצא, למה חלם את החלום הזה ואיזה פתרון אני צריכה לתת לו כדי שיבין למה חלם את החלום". היא חוזרת ומדגישה שאין שום צורך בידע מוקדם או אפילו בשם או במיקוד של נושא כדי שתפתור את החלום. יתרה מכך, כשאדם מספר לה חלום שחלם היא בעצם מקבלת "גישה ישירה אל תת המודע שלו", מאתרת את הקונפליקטים המטרידים את נפשו באותה עת, ויכולה דרך פתרון החלומות להביא את אותו אדם לפתור את הקונפליקט עם עצמו באשר לאותו נושא. באמצעות פירוש החלום אפשר להגיע לפתרון בנושאי פרנסה, לגלות אהבה של גבר או אישה שרוצים את אותו אדם, לקבל תשובות אם כן להמשיך בזוגיות מסוימת או לא, ואפילו לגלות אם יש אדם המנסה להכשיל אותו בצורה כלשהי.

דבר נוסף שעושה חדווה אביגיל הוא ייעוץ רוחני תהליכי. אם אדם רוצה ללכת עמוק יותר ואינו מפחד להיכנס למעמקי נפשו, מעבר לשאלה ותשובה, הוא יכול לקבל תשובות לשאלות קיומיות בחייו מתוך התהליך הזה, ולגלות אמיתות ברובד הנשמה בעבור עצמו.

טיפ לפני יצירת קשר עם חדווה אביגיל
לפני שיוצרים קשר עם חדווה אביגיל, היא מבקשת להכין את השם המלא של מבקש הייעוץ, את שם אמו ואת תאריך הלידה שלהם. היא מסבירה כי כשאדם פונה אליה, היא שואלת על מה רוצה לעבוד ומתמקדת בשאלתו. משם היא מבררת מה הוא צריך לאותו זמן, לשם מה באמת הגיע, והחשוב ביותר – היא שואלת אותו באילו כלים ירצה שהיא תשתמש. חדווה אביגיל מציינת כי היא מכבדת מאוד את הרצון של הלקוח ולעולם לא תשתמש בכלים שאינו חפץ בהם.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
אביגיל המתקשרת פותרת חלומות
אביגיל המתקשרת פותרת חלומות
זמין/ה לשיחה


דירוג

1 thoughts on “אביגיל המתקשרת

  1. היי אביגיל קראתי עלייך ואני כמוך מאמינה בדרך שלך. אני אישה מאמינה מודה כל בוקר ובמשך כל היום לבורא עולם על הטוב והרע . קוראת תהילים ומברכת ומדליקה נרות שבת. אשמח אם תוכלי לייעץ לי איך לפתוח את הדלת למציאת מקום עבודה עבורי אני מרגישה ששם משהו קצת תקוע לי…אני ללא עבודה כבר שנה…ולמרות ששולחת המון קורות חיים והולכת לראיונות התשובות תמיד שליליות. אודה על הכוונתך. תודה אירית נגר מחולון.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה